Тренутно гледате страницу: Почетна Исток сениорке
Резултати: Друга лига - исток, сениорке

Погледајте одговарајући билтен за више информација о утакмицама

22. коло
Мајданпек ФБЦ - Бор 2:3 (25:19, 28:26, 13:25, 20:25, 12:15)
Јагодина - ЖОК Пирот 3:1 (25:11, 25:13, 24:26, 25:16)
Дубочица - ЖОК Куршумлија 3:1 (25:15, 21:25, 25:12, 25:23)
ЖОК Десетка - Књажевац 3:0 (25:20, 25:14, 25:21)
Студент - ЖОК Зајечар 0:3 (13:25, 13:25, 18:25)
Панда - Стампедо 3:1 (25:16, 21:25, 25:14, 25:18)
21. коло
Стампедо - Мајданпек ФБЦ 3:1 (26:24, 25:18, 15:25, 25:20)
ЖОК Зајечар - Панда 3:0 (25:15, 25:6, 25:18)
Књажевац - Студент 3:0 (25:20, 25:17, 25:22)
ЖОК Куршумлија - ЖОК Десетка 0:3 (7:25, 17:25, 9:25)
ЖОК Пирот - Дубочица 0:3 (12:25, 17:25, 19:25)
Бор - Јагодина 3:2 (25:20, 25:18, 26:28, 20:25, 15:8)
20. коло
Мајданпек ФБЦ - Јагодина 3:0 (25:18, 25:16, 25:12)
Дубочица - Бор 3:1 (25:16, 25:16, 22:25, 26:24)
ЖОК Десетка - ЖОК Пирот 3:0 (25:11, 25:16, 25:7)
Студент - ЖОК Куршумлија 1:3 (18:25, 18:25, 25:23, 20:25)
Панда - Књажевац 3:1 (25:15, 20:25, 25:14, 25:14)
Стампедо - ЖОК Зајечар 0:3 (14:25, 12:25, 16:25)
19. коло
ЖОК Зајечар - Мајданпек ФБЦ 3:0 (25:13, 25:6, 25:14)
Књажевац - Стампедо 3:1 (25:11, 25:12, 23:25, 25:16)
ЖОК Куршумлија - Панда 1:3 (17:25, 25:21, 21:25, 24:26)
ЖОК Пирот - Студент 3:0 (25:15, 25:21, 25:20)
Бор - ЖОК Десетка 0:3 (16:25, 10:25, 16:25)
Јагодина - Дубочица 0:3 (12:25, 15:25, 15:25)
18. коло
Мајданпек ФБЦ - Дубочица 0:3 (22:25, 17:25, 18:25)
ЖОК Десетка - Јагодина 3:1 (25:16, 25:13, 20:25, 25:12)
Студент - Бор 0:3 (22:25, 18:25, 18:25)
Панда - ЖОК Пирот 3:0 (25:19, 25:23, 25:22)
Стампедо - ЖОК Куршумлија 0:3 (22:25, 13:25, 21:25)
ЖОК Зајечар - Књажевац 3:0 (25:23, 25:21, 25:10)
17. коло
Књажевац - Мајданпек ФБЦ 3:0 (25:16, 25:16, 25:23)
ЖОК Куршумлија - ЖОК Зајечар 0:3 (24:26, 22:25, 16:25)
ЖОК Пирот - Стампедо 3:0 (25:22, 25:17, 25:23)
Бор - Панда 3:2 (25:21, 10:25, 22:25, 25:21, 15:9)
Јагодина - Студент 3:0 (25:15, 25:20, 27:25)
Дубочица - ЖОК Десетка 3:2 (25:19, 23:25, 19:25, 26:24, 15:13)
16. коло
Мајданпек ФБЦ - ЖОК Десетка 0:3 (20:25, 20:25, 22:25)
Студент - Дубочица 0:3 (16:25, 8:25, 12:25)
Панда - Јагодина 3:1 (25:14, 24:26, 25:15, 25:23)
Стампедо - Бор 0:3 (21:25, 13:25, 18:25)
ЖОК Зајечар - ЖОК Пирот 3:0 (28:26, 25:9, 25:12)
Књажевац - ЖОК Куршумлија 3:1 (25:9, 25:19, 17:25, 25:12)
15. коло
ЖОК Куршумлија - Мајданпек ФБЦ 3:1 (25:27, 25:9, 25:20, 25:22)
ЖОК Пирот - Књажевац 0:3 (15:25, 25:27, 13:25)
Бор - ЖОК Зајечар 1:3 (25:23, 8:25, 15:25, 14:25)
Јагодина - Стампедо 3:0 (25:19, 25:15, 25:16)
Дубочица - Панда 3:1 (25:15, 18:25, 25:16, 25:18)
ЖОК Десетка - Студент 3:0 (25:17, 25:17, 25:17)
14. коло
Мајданпек ФБЦ - Студент 3:1 (25:15, 24:26, 25:15, 25:18)
Панда - ЖОК Десетка 2:3 (14:25, 19:25, 25:18, 25:23, 17:19)
Стампедо - Дубочица 1:3 (23:25, 5:25, 25:23, 11:25)
ЖОК Зајечар - Јагодина 3:0 (25:19, 25:16, 26:24)
Књажевац - Бор 3:2 (5:25, 25:19, 20:25, 25:12, 16:14)
ЖОК Куршумлија - ЖОК Пирот 3:1 (25:17, 21:25, 25:14, 25:18)
13. коло
Мајданпек ФБЦ - ЖОК Пирот 1:3 (20:25, 25:10, 24:26, 23:25)
Бор - ЖОК Куршумлија 3:1 (25:17, 25:22, 18:25, 25:12)
Јагодина - Књажевац 2:3 (25:16, 18:25, 26:24, 23:25, 7:15)
Дубочица - ЖОК Зајечар 3:1 (25:22, 23:25, 25:17, 25:20)
ЖОК Десетка - Стампедо 3:0 (25:18, 25:18, 25:13)
Студент - Панда 0:3 (9:25, 14:25, 13:25)
12. коло
Мајданпек ФБЦ - Панда 0:3 (19:25, 12:25, 21:25)
Стампедо - Студент 1:3 (19:25, 21:25, 25:14, 21:25)
ЖОК Зајечар - ЖОК Десетка 1:3 (22:25, 26:24, 22:25, 21:25)
Књажевац - Дубочица 0:3 (17:25, 18:25, 13:25)
ЖОК Куршумлија - Јагодина 3:0 (25:17, 25:16, 25:16)
Бор - ЖОК Пирот 3:0 (25:19, 25:15, 25:13)
11. коло
Бор - Мајданпек ФБЦ 3:0 (25:23, 26:24, 25:19)
ЖОК Пирот - Јагодина 0:3 (16:25, 22:25, 18:25)
ЖОК Куршумлија - Дубочица 1:3 (25:20, 6:25, 16:25, 10:25)
Књажевац - ЖОК Десетка 1:3 (21:25, 26:24, 20:25, 19:25)
ЖОК Зајечар - Студент 3:0 (25:14, 25:13, 25:12)
Стампедо - Панда 0:3 (22:25, 22:25, 10:25)
10. коло
Мајданпек ФБЦ - Стампедо 3:1 (25:11, 20:25, 25:20, 25:20)
Панда - ЖОК Зајечар 3:1 (25:22, 23:25, 25:16, 25:18)
Студент - Књажевац 1:3 (12:25, 18:25, 25:23, 19:25)
ЖОК Десетка - ЖОК Куршумлија 3:0 (25:12, 25:13, 25:10)
Дубочица - ЖОК Пирот 3:1 (25:13, 22:25, 25:15, 25:11)
Јагодина - Бор 3:1 (25:16, 25:18, 23:25, 25:18)
9. коло
Јагодина - Мајданпек ФБЦ 3:0 (25:20, 25:22, 25:14)
Бор - Дубочица 0:3 (19:25, 19:25, 22:25)
ЖОК Пирот - ЖОК Десетка 0:3 (10:25, 15:25, 11:25)
ЖОК Куршумлија - Студент 3:0 (25:16, 25:19, 25:12)
Књажевац - Панда 1:3 (25:12, 20:25, 19:25, 19:25)
ЖОК Зајечар - Стампедо 3:0 (25:14, 25:13, 25:11)
8. коло
Мајданпек ФБЦ - ЖОК Зајечар 0:3 (20:25, 11:25, 14:25)
Стампедо - Књажевац 1:3 (25:23, 16:25, 11:25, 18:25)
Панда - ЖОК Куршумлија 1:3 (16:25, 22:25, 25:18, 19:25)
Студент - ЖОК Пирот 0:3 (23:25, 20:25, 11:25)
ЖОК Десетка - Бор 3:1 (25:14, 22:25, 25:16, 25:21)
Дубочица - Јагодина 3:0 (25:19, 25:16, 25:15)
7. коло
Дубочица - Мајданпек ФБЦ 3:0 (25:18, 25:13, 25:19)
Јагодина - ЖОК Десетка 0:3 (21:25, 22:25, 19:25)
Бор - Студент 3:1 (25:9, 25:27, 25:10, 25:10)
ЖОК Пирот - Панда 0:3 (17:25, 19:25, 22:25)
ЖОК Куршумлија - Стампедо 3:0 (27:25, 32:30, 25:16)
Књажевац - ЖОК Зајечар 3:2 (16:25, 25:22, 25:18, 25:27, 15:10)
6. коло
Мајданпек ФБЦ - Књажевац 2:3 (22:25, 21:25, 25:20, 25:22, 7:15)
ЖОК Зајечар - ЖОК Куршумлија 3:1 (25:14, 18:25, 25:12, 25:19)
Стампедо - ЖОК Пирот 3:1 (21:25, 25:20, 25:20, 25:14)
Панда - Бор 3:0 (25:13, 25:17, 25:20)
Студент - Јагодина 2:3 (25:17, 25:21, 14:25, 16:25, 12:15)
ЖОК Десетка - Дубочица 3:2 (23:25, 25:12, 25:10, 17:25, 15:7)
5. коло
ЖОК Десетка - Мајданпек ФБЦ 3:1 (25:13, 23:25, 25:16, 25:10)
Дубочица - Студент 3:2 (23:25, 25:19, 25:22, 24:26, 15:8)
Јагодина - Панда 3:2 (25:19, 16:25, 17:25, 28:26, 19:17)
Бор - Стампедо 3:0 (25:20, 25:23, 28:26)
ЖОК Пирот - ЖОК Зајечар 0:3 (23:25, 23:25, 18:25)
ЖОК Куршумлија - Књажевац 3:2 (25:22, 17:25, 25:18, 22:25, 16:14)
4. коло
Мајданпек ФБЦ - ЖОК Куршумлија 3:1 (25:17, 25:18, 11:25, 25:21)
ЖОК Зајечар - Бор 3:1 (25:20, 25:17, 19:25, 25:18)
Стампедо - Јагодина 1:3 (20:25, 25:16, 24:26, 25:27)
Панда - Дубочица 3:0 (25:14, 25:19, 25:22)
Студент - ЖОК Десетка 0:3 (15:25, 11:25, 18:25)
Књажевац - ЖОК Пирот 3:1 (18:25, 25:20, 25:23, 25:22)
3. коло
Студент - Мајданпек ФБЦ 2:3 (25:23, 24:26, 25:16, 19:25, 12:15)
ЖОК Десетка - Панда 2:3 (25:21, 25:16, 19:25, 18:25, 10:15)
Дубочица - Стампедо 3:0 (25:19, 25:16, 25:12)
Јагодина - ЖОК Зајечар 0:3 (16:25, 12:25, 20:25)
Бор - Књажевац 3:2 (25:9, 25:12, 24:26, 22:25, 15:13)
ЖОК Пирот - ЖОК Куршумлија 3:2 (25:19, 15:25, 25:11, 22:25, 15:13)
2. коло
ЖОК Пирот - Мајданпек ФБЦ 3:1 (25:11, 22:25, 25:23, 25:15)
ЖОК Куршумлија - Бор 3:2 (22:25, 25:20, 12:25, 28:26, 17:15)
Књажевац - Јагодина 3:0 (25:21, 25:19, 26:24)
ЖОК Зајечар - Дубочица 3:1 (21:25, 25:19, 25:18, 25:23)
Стампедо - ЖОК Десетка 0:3 (25:27, 11:25, 20:25)
Панда - Студент 3:0 (25:14, 25:14, 25:14)
1. коло
Панда - Мајданпек ФБЦ 3:0 (27:25, 25:18, 25:22)
Студент - Стампедо 3:1 (25:16, 25:17, 28:30, 25:17)
ЖОК Десетка - ЖОК Зајечар 3:0 (28:26, 25:18, 25:21)
Дубочица - Књажевац 3:0 (25:20, 37:35, 25:21)
Јагодина - ЖОК Куршумлија 3:2 (25:19, 22:25, 25:18, 17:25, 15:11)
ЖОК Пирот - Бор 1:3 (21:25, 25:22, 23:25, 20:25)