Тренутно гледате страницу: Почетна Запад сениори
Резултати: Друга лига - запад, сениори

Погледајте одговарајући билтен за више информација о утакмицама

16. коло
Грачаница - Буковица Путеви
Лотус - Техничар (Краљево)
Партизан Л. - Рибница II
Антена - ФАП Ливница
15. коло
ФАП Ливница - Грачаница
Рибница II - Антена 3:1 (25:23, 18:25, 25:23, 25:20)
Грачац - Партизан Л. 3:0 (25:16, 25:19, 25:16)
Лотус - Буковица Путеви 0:3 (14:25, 15:25, 16:25)
14. коло
Грачаница - Лотус 3:2 (25:27, 21:25, 29:27, 28:26, 16:14)
Партизан Л. - Техничар (Краљево) 3:0 (25:16, 25:15, 25:17)
Антена - Грачац 0:3 (21:25, 20:25, 20:25)
ФАП Ливница - Рибница II 3:0 (25:21, 25:15, 25:18)
13. коло
Рибница II - Грачаница 3:1 (25:20, 25:13, 23:25, 25:22)
Грачац - ФАП Ливница 3:0 (25:22, 25:15, 25:8)
Техничар (Краљево) - Антена 1:3 (19:25, 25:23, 17:25, 18:25)
Буковица Путеви - Партизан Л. 3:0 (25:17, 25:18, 25:12)
12. коло
Партизан Л. - Лотус 3:0 (25:20, 25:14, 25:22)
Антена - Буковица Путеви 0:3 (15:25, 21:25, 16:25)
ФАП Ливница - Техничар (Краљево) 3:0 (25:17, 25:19, 25:22)
Рибница II - Грачац 0:3 (11:25, 20:25, 22:25)
11. коло
Грачац - Грачаница 3:2 (25:16, 22:25, 18:25, 25:14, 15:8)
Техничар (Краљево) - Рибница II 0:3 (17:25, 21:25, 21:25)
Буковица Путеви - ФАП Ливница 3:1 (25:9, 23:25, 25:20, 25:20)
Лотус - Антена 0:3 (19:25, 21:25, 20:25)
10. коло
Грачаница - Партизан Л. 0:3 (19:25, 14:25, 22:25)
ФАП Ливница - Лотус 3:0 (25:23, 25:21, 25:22)
Рибница II - Буковица Путеви 1:3 (25:20, 18:25, 21:25, 15:25)
Грачац - Техничар (Краљево) 3:0 (25:8, 25:11, 25:13)
9. коло
Техничар (Краљево) - Грачаница 1:3 (25:16, 19:25, 14:25, 10:25)
Грачац - Буковица Путеви 2:3 (19:25, 25:19, 17:25, 25:21, 17:19)
Рибница II - Лотус 3:1 (25:18, 26:28, 25:18, 25:22)
Антена - Партизан Л. 2:3 (25:22, 14:25, 25:19, 15:25, 6:15)
8. коло
Грачаница - Антена 3:2 (16:25, 20:25, 25:22, 25:17, 15:13)
Партизан Л. - ФАП Ливница 3:0 (25:19, 25:20, 25:17)
Лотус - Грачац 0:3 (20:25, 15:25, 13:25)
Буковица Путеви - Техничар (Краљево) 3:0 (25:9, 25:15, 25:9)
7. коло
Буковица Путеви - Грачаница 3:0 (25:21, 25:15, 25:21)
Техничар (Краљево) - Лотус 1:3 (16:25, 14:25, 25:23, 15:25)
Рибница II - Партизан Л. 2:3 (10:25, 25:22, 25:22, 9:25, 5:15)
ФАП Ливница - Антена 3:0 (25:19, 25:18, 25:15)
6. коло
Грачаница - ФАП Ливница 0:3 (20:25, 17:25, 21:25)
Антена - Рибница II 2:3 (14:25, 25:22, 25:17, 23:25, 9:15)
Партизан Л. - Грачац 0:3 (20:25, 23:25, 21:25)
Лотус - Буковица Путеви 0:3 (13:25, 15:25, 20:25)
5. коло
Лотус - Грачаница 1:3 (18:25, 19:25, 25:21, 21:25)
Техничар (Краљево) - Партизан Л. 1:3 (27:25, 7:25, 9:25, 18:25)
Грачац - Антена 3:0 (25:15, 25:11, 25:22)
Рибница II - ФАП Ливница 0:3 (20:25, 22:25, 17:25)
4. коло
Грачаница - Рибница II 3:0 (30:28, 25:18, 26:24)
ФАП Ливница - Грачац 2:3 (20:25, 25:17, 25:20, 17:25, 11:15)
Антена - Техничар (Краљево) 3:0 (25:16, 25:20, 25:9)
Партизан Л. - Буковица Путеви 3:2 (25:23, 26:24, 14:25, 22:25, 15:12)
3. коло
Лотус - Партизан Л. 0:3 (12:25, 11:25, 24:26)
Буковица Путеви - Антена 3:0 (25:18, 25:12, 25:17)
Техничар (Краљево) - ФАП Ливница 0:3 (19:25, 11:25, 8:25)
Грачац - Рибница II 3:0 (25:17, 25:22, 25:14)
2. коло
Грачаница - Грачац 0:3 (18:25, 16:25, 19:25)
Рибница II - Техничар (Краљево) 3:1 (25:17, 19:25, 25:20, 25:9)
ФАП Ливница - Буковица Путеви 0:3 (16:25, 18:25, 22:25)
Антена - Лотус 3:0 (25:20, 25:15, 25:18)
1. коло
Партизан Л. - Грачаница 3:0 (25:16, 25:19, 25:16)
Лотус - ФАП Ливница 1:3 (21:25, 20:25, 25:20, 19:25)
Буковица Путеви - Рибница II 3:0 (25:21, 25:20, 25:21)
Техничар (Краљево) - Грачац 0:3 (14:25, 18:25, 13:25)